Menü
 

 

Muhabbetim mIRC Script
2004 'lü yıllarda Muhabbetim adını ön plana çıkarmak için hazırladığımız mIRC Scriptti. Bir süredir paylaşmıyorduk (nedense) ama yeniden aktif ettik. Oldukça kullanışlı ve normal kullanıcılar için ideal bir scripttir.

  Muhabbetim mIRC Script
Windows XP / Vista / 7 için
mIRC versiyon 6.15

 

 

Türkçe mIRC
Dünyanın ilk ve popüler sohbet programı olan mIRC programını yeniden düzenleyerek "Türkçe mIRC" adı altında yüklenebilir hale getirdik. Mutlaka deneyin...

  Türkçe mIRC
Windows XP için
mIRC versiyon 6.2
  Türkçe mIRC
Windows 7 / Vista için
mIRC versiyon 6.2

 

 

Karizmatik mIRC Script
Önemli kısmı 2001 2002 yıllarında büyük hayallerle hazırlandı ve 2005 yılında beta .02 sürümü yayınlandı. Sonrasında beklediği popüliteyi kazanamayınca yazar scriptti güncellemekten vazgeçti. 36 Kanal ve 8 kişisel koruma menusu bulunmakta ve görsel olarakta hoş bir tasarıma sahip

  Karizmatik mIRC Script
Windows XP / Vista / 7 için
mIRC versiyon 6.0

 

mIRC nedir ?
mIRC bir masaüstü programıdır. IRC sunucusunda bulunan bir servera (muhabbetim.com) bağlanır. Bütün serverlar birbirine bağlıdır ve mesajlar bir kullanıcıdan diğerine IRC sunucusundan ulaştırılır. Bu sayede bir çok IRC kanalında, yüzlerce IRC sunucusunda ya da sadece bir kişiyle özel olarak tartışmalara ve sohbetlere ,herkes dünyanın neresinde olurlarsa olsun, katılma imkanı bulmaktadır.

ilgili kelimeler: Bu sayfa Türkçe mIRC yükle, mirc, mırc, türkçe mirc, turkce mirc, türkçe mirc, irc, mirc yükle, mirc indir, mirc download, sohbet programı, düz mirc, mirc kur, türkçe, turkce, turk v.b. gibi kelimelerde arama sonuçlarında ilişkilendirilmeyi hedeflemektedir.

 

 
 
 

Herkese göre çeşitli chat, sohbet odaları sunar.