4. Studyplus Yurtdışı Eğitim

Yurtdışında yaşayan ve yaşamak isteyen vatandaşlarımız için, Vizeler, Green Card, Eğitim ve benzeri konular
Kullanıcı avatarı
She
7.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

FARKLI ÜLKELERDEN, 30 ÜNİVERSİTE,DİL OKULU VE WORK AND TRAVEL 4. STUDYPLUS YURTDIŞI EĞİTİM GÜNLERİNDE!

Yurtdışında üniversite, master, work and travel ve dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen dünyanın saygın dil okullarının ve üniversitelerinin katılacağı, “4. Studyplus Yurtdışı Eğitim Günleri” 13 Aralık 2009 13:00 – 18:00 saatleri arasında İstanbul Taksim Cartoon Hotel’de gerçekleşecek. Farklı ülkelerden, 30’a yakın okulun katılımıyla gerçekleşecek bu eğitim organizasyonu sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler direkt bilgi almanın rahatlığına ve kayıt yetkilisi ile yüz yüze tanışmanın avantajına sahip olacak.

4. Studyplus Yurtdışı Eğitim Günleri, her zaman olduğu gibi farklı kültürlere sahip ülkelerde eğitim görmek isteyenler için büyük bir fırsat. Özellikle Bulgaristan, İngiltere,İspanya ve Almanya okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarda üniversite, dil okulları ve work and travel programları da yer alacak. Yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler. Fuarda lisans, yüksek lisans, doktora, MBA, lise, dil, sertifika programları ve yaz okullarına kadar bütün yurtdışı eğitim alternatifleri bulunacak..

***Fuar girişi ücretsizdir.

4. Studyplus Yurtdışı Eğitim Günleri’nde ziyaretçilerin bilgi alabileceği konular

• Lisans Porgramları
• Yüksek Lisans Programları
• Dil kursları
• Doktora Programları
• Sınav Hazırlık Kursları :IELTS
• Yaz Okulları, Staj Programları
• WorkandTravel

Studyplus Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı
Adres: Bulgurlu Mah. Libadiye Cad. 37/3 Üsküdar-İstanbul
Telefon: (0216) 329 29 75 – 329 13 20
Fax: (0216) 329 97 22
Elektronik Posta: info[]studyplustr[]com