Windows Live Mesenger 2011 Final yeni msn özellikleri indir

yeni versiyonlar, resimler, özellikleri, kullanımı, kurulum
Kullanıcı avatarı
ukaLa
8.Seviye Üye
Mesajlar: 2574
Kayıt: 10 Ağu 2009, 00:41
Konum: Ŀỉfé ỉδ ηo† ά qάmé

Okunmamış mesaj

Microsoft’un dünyaca ünlü anlık iletişim-sohbet araç programlarından olan Windows Live Messenger 2011 yılı için yeniden tasarlandı. Bu yeni sürüm ile birlikte bir çok yeni ve kullanışlı özellik yeni nesil msn kullanıcılarını bekliyor.

özellikle bu yeni sürüm ile birlikte sosyal paylaşım imkanlarını sonuna kadar kullanılmış ve ayrıca web-cam görüşmeleriniz için HD görüntüsünde sohbet imkanıda getirilmiş..

İşte Yeni Msn 2011′den öne çıkan yenilikler :

Sohbetten çok daha fazlası
Arkadaşlarınızla daha çok eğlenin. Web kamerası* kullanarak yüz yüze yüksek tanımlı (HD) sohbet edin, fotoğraflı slayt gösterisi başlatın, çevrimiçi video izleyin ve web’de bulduğunuz bağlantıları paylaşın.

Çevrimiçi dünyanız tek bir yerde
Messenger web üzerindeki en önemli sosyal güncellemeleri tek bir yerde topladığından, arkadaşlarınızın Facebook, MySpace ve LinkedIn gibi web sitelerinde yeni fotoğraf gönderdiğinden, durumlarını güncelleştirdiğinden ve yaptıkları diğer etkinliklerden her zaman haberiniz olur.

Hareket halindeyken Messenger
Evden uzakta, yoldayken bile bağlantınızı sürdürün. Cep telefonunuzda Messenger kullanarak kimlerin çevrimiçi olduğunu görün, arkadaşlarınızla sohbet edin ve sosyal güncellemeleri öğrenin..

Sosyal ağlarınızı Messenger’a ekleme
Arkadaşlarınızın diğer sosyal ağ web sitelerinde neler yaptıklarıyla ilgili güncelleştirmeleri doğrudan Windows Live Messenger’ın içinde alın. Facebook, MySpace ve Blogger gibi daha birçok hizmeti ekleyebilirsiniz.


Windows Live Mesenger 2011 Final yeni msn İNDİR

“Msn Messenger” sayfasına dön