oper olmak

Sohbet sunucusu, forumlar ve genel olarak bütün duyurular burda, birşey duyuracağımız zaman buraya yazacağız, o açıdan bir gözünüz bir kulağınız burda olsun.
Kullanıcı avatarı
admin
Site Yöneticisi
Has teşekkür edild: THANKS

Okunmamış mesaj

Merhaba arkadaşlar,
Sohbet sunucusu yönetimi için oper alınacaktır.
Tabiki bu görev yorucu ve sürekli çalışmalarla dolu olcaktır. Lütfen bunun bilincinde olarak mesaj gönderin. Kaç kişi alınacağı ile ilgili bir netlik yok. Alınacak kişilerin sunucuda tanınmaları, online kalma sureleri ve bilgi becerilerine gore degerlendirme yapilcaktir. ilgi gosteren tum dostlara tesekkur ederim.
mesaj 20 kasım 2011 tarihinde gönderilmistir.

Başvuru için lütfen bana aşağıdaki mesaja benzer bir özel mesaj gönderin. sunucudan konu hakkında bilgi vermicem. sorucaklarınızı yine bu başlık altından sorabilirsiniz. herkeze tesekkur ederim.

örnektir:
 ! zeqi:
sunucudaki nick: zeqi
günlük online sürem: 5-8 saat
daha önce bir sunucuda veya bir forumda gorev aldinizmi: hayır
sunucudaki nick kayit tarihi: kayıt tarihim 2009 ama 3 senedir sunucudayım

güncel kullandiginiz mail adresi: msn et muhabbetim.com

güncel kullandiginiz msn adresi:msn et muhabbetim.com

ilgil alanlarınız (önemli):
kişisel olarak bir konuda uzmanmısınız veya birazda olsa bilgi sahibimisin ? (radyo,müzik gibi.. makyaj malzemeleri gibi.. cep telefonları gibi.. programlama dili gibi.. grafikerlik gibi.. çoğaltılabilir herkezin bir özelliği vardır elbet

kendinizi kısaca tanıtın:
****** yaşındayım , ****** şehrinde yaşıyorum, mesleğim ****** v.benzeri şeklinde..

bize nasıl katkı sağlayabilirsiniz:
örnek1 - Onlinen surem yuksek ve oper komutları ile ilgili yeterli bilgiye sahibim. Sunucuda kullanıcı hassasiyetlerini dikkate alarak gerekli düzeni saglayabilirim, insiyatif sahibiyim, aldigim yetkiyi kişşisel anlaşmazlıklar ve kişisel tatminim için kullanmam, bu konularla ilgili kuralları düzenlemeleri yapabilecel insiyatife sahibim
örnek2- linux ve windows işletim sistemlerini biliyorum, basit php ve mysql kodlamasi kullanabiliyorum, orta düzey photoshop v.b grafik programlarını kullanabilirim.

örnek3- Forum da ilgi alanlarımla ilgili içerik oluşturabilirim. gibi gibi gibi..
--
Kullanıcı avatarı
Vatan
1.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

! zeqi:
vatan buraya yazmış bilgilerini silinmiştir. lütfen bilgileri forumda bana özel mesaj yolu ile gönderin.

“Duyurular” sayfasına dön