Galatasaray-Mersin İdman Yurdu Maçı/5 Kasım 2011

Ultra Aslanlar Buraya
Kullanıcı avatarı
piiz
Yeni Üye
Mesajlar: 33
Kayıt: 25 Ağu 2011, 23:48

Okunmamış mesaj

Galatasaray Mersin İdman Yurdu maçı nezaman, saat kaçta, hangi kanalda, bilet fiyatları, indirimli bilet fiyatları?

Resim

Galatasaray Mersin İdman Yurdu

Maç Tarihi: 5 Kasım 2011
Başlama Saati: 19:00
Stat: Türktelekom Arena

Galatasaray Kulübü, futbol takımının Mersin İdmanyurdu ile 5 Kasım Cumartesi günü oynayacağı maçın bilet fiyatlarında yüzde 30 indirim yaptı. Galatasaray Kulübü, internet sitesinden yaptığı açıklamada, taraftarların şimdiden Kurban Bayramı'nı kutlayarak, bayram hediyesi olarak 5 Kasım Cumartesi saat 19.00'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak Mersin İdmanyurdu maçı bilet fiyatlarında yüzde 30 indirim yapıldığını bildirdi.

Maçın bilet fiyatları 20 ile 210 lira arasında değişiyor.

''Bayrama tüm taraftarlarımızla birlikte, bol gollü bir galibiyetin coşkusuyla başlamayı dileriz'' ifadesinin kullanıldığı açıklamada, biletlerin, Biletix satış kanallarından bugün saat 13.00'ten itibaren sadece GS Bonus kart sahiplerine, yarından itibaren ise genel satışa sunulacağı kaydedildi.

Bu arada, maç günü metro ile stada ulaşım, stat kapıları ve bilet satış gişeleri saat 16.30'da hizmete açılacak. Öte yandan, sarı-kırmızılı kadın ve 16 yaş altı taraftarlar, Mersin İdmanyurdu maçının biletlerini sadece 4 Kasım Cuma günü 10.00-17.00 saatleri arasında ''TFF Kadın ve Çocuk Gişesi'' yazılı stat gişesinden ücretsiz biletlerini alabilecekler.Türk Telekom Arena da kadın ve çocuk seyirciler için Doğu Tribünü 110, 116, 210 ve 216 No'lu blokların ayrıldığı açıklandı.

Engelli bilet almak isteyen taraftarlar ise ''www.galatasaray.org'daki elektronik formu doldurması gerekecek. Bu formu dolduran ilk 260 kişiye engelli bileti sağlanacak. Formu ilk dolduran 260 kişinin listesi kulübün resmi sitesinde kamuoyu ile paylaşılacak. Engelli biletlerin ücretsiz olarak 4 Kasım Cuma günü 10.00–17.00 saatleri arasında Türk Telekom Arena aslanlı yol üzerinde bulunan bilet gişesinden dağıtılacağı, sadece resmi sitede adı açıklanan kişilerin, biletlerini almak için Başbakanlık Özürlü Kimlik Kartı'nın bir fotokopisini getirmelerinin mecburi olduğu bildirildi..

Galatasaray - Mersin İdmanyurdu maçı 5 Kasım 2011 Cumartesi günü saat 19:00'da oynanacak. Sarı kırmızılı kulüp, resmi site aracılığıyla bilet fiyatlarında indirime gidildiğini belirtti.

İşte o açıklama ve bilet fiyatları:

"Galatasaray Kulübü olarak tüm taraftarlarımızın kurban bayramını kutluyor, Bayram Hediyesi olarak 5 Kasım 2011 Cumartesi akşamı Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak Galatasaray – Mersin İdmanyurdu maçı biletlerinde %30 indirim yapıyoruz.Bayrama tüm taraftarlarımızla birlikte, bol gollü bir galibiyetin coşkusuyla başlamayı dileriz. Bilet satışları Biletix satış kanallarından 2 Kasım Çarşamba günü saat 13:00'den itibaren sadece GS Bonus kart sahiplerine, 3 Kasım 2011 Perşembe gününden itibaren ise genel satışa sunulacaktır. Maç günü Metro ile stada ulaşım, stad kapıları ve bilet satış gişeleri saat 16:30'da hizmete açılacaktır."

Resimİlgili kelimeler: 5 kasım 2011 galatasaray mersin özeti izle galatasaray mersin i.y. maç özeti izle 5 kasım galatasaray mersin idman yurdu 05.11.2011 izle özet galatasaray mersin idman yurdu 5 kasım 2011 izle galatasaray mersin idman yurdu acunn.com galatasaray mersin idman yurdu maçı kadrosu galatasaray mersin idman yurdu ne zaman galatasaray mersin idman yurdu saat kaçta galatasaray mersin idman yurdu stadyum programı geniş özet izle galatasaray mersin maçı özet izle galatasaray mersin maçının golleri 5 kasım izle gs mersin i.y. maç özeti izle 5 kasım gs mersin idman yurdu 05.11.2011 izle özet Galatasaray Mersin maçı

“Galatasaray” sayfasına dön