Baros'a Arap kancası!

Ultra Aslanlar Buraya
Kullanıcı avatarı
DeLii
5.Seviye Üye
Mesajlar: 520
Kayıt: 03 Tem 2011, 22:29

Okunmamış mesaj

Galatasaray'da arka arkaya geçirdiği, sakatlıkların ardından geçen sezonlarda beklenileni veremeyen Milan Baros'un sezon başında olduğu gibi yine Arap kulüp
Galatasaray'da arka arkaya geçirdiği, sakatlıkların ardından geçen sezonlarda beklenileni veremeyen Milan Baros'un sezon başında olduğu gibi yine Arap kulüplerinin gündemine geldiği belirtildi.
önceki haber sonraki haber diğer haberler
"Kocaelispor kapanmayacak" 38 saniyede oyundan atıldı! Baros'a Arap kancası! Fırtına'ya Sırp forvet! Toyota Finans'a gelin, Toyo... Volkan selam vermedi, küfür... Trabzon'dan Rıdvan'a sert t... Muhtemel rakiplerimizi tanı... Ermeniler hem kendilerini, ... Galatasaray'a büyük müjde!
Birçok Arap kulübünün Çek futbolcunun menajeriyle temasa geçerek Galatasaray'daki durumuyla ilgili bilgi aldığı ve ara transfer döneminde kadrolarına katmak için Galatasaray'ın kapısını çalmaya hazırlandığı öğrenildi
lerinin gündemine geldiği belirtildi.
Galatasaray yönetiminin Milan Baros'la ilgili devre arasında gönderilmesi yönünde herhangi bir kararı olmadığı belirtilirken Çek futbolcuya resmi bir teklif gelmesi halinde son kararı teknik direktör Fatih Terim'in vereceği ifade edildi.

Çek milli takımında taraftarın tepkisi nedeniyle sıkıntı yaşayan Baros'un devre arasında gönderileceği yönünde basında çıkan haberler nedeniyle rahatsız olduğu ve teknik direktör Fatih Terim'le bu konuda bir görüşme yapmaya hazırlandığı vurgulandı. Baros'un Galatasaray'dan ayrılmak istemediği ve bunu tecrübeli teknik adama ileteceği öğrenildi.

Bu arada Galatasaray'da Bursaspor maçı hazırlıkları sürerken bir yandan yönetimin devre arası veya sezon sonunda yapılabilecek transferlerle ilgili çalışmalar yaptığı her mevki için genç, gelecek vaadeden birçok futbolcunun takibe alındığı belirtildi.

“Galatasaray” sayfasına dön