"Biz de Arda gibi yuhalandık"

Ultra Aslanlar Buraya
Kullanıcı avatarı
DeLii
5.Seviye Üye
Mesajlar: 520
Kayıt: 03 Tem 2011, 22:29

Okunmamış mesaj

Galatasaray'ın alt yapısından yetişen, uzun dönem kaptanlığını daha sonra da sadece 3 ay teknik direktörlüğünü yapan 'Efsane Kadro'nun unutulmaz ismi Bülent Korkmaz, Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan'ın TFF'nin Tam Saha dergisine "Biz para alamazken, yabancılar helikopter pazarlığı yapıyordu" sözleri hakkında açıklamalarda buldundu.

ÜZÜLMESİ GAYET DOĞAL
Efsane Kaptan, "Arda belli ki çok üzülmüş. Üzülmesi de gayet doğal. Güzel şeyleri vurgulamış. Yıllarca Galatasaray'da forma giyip de emeğinin karşılığını alamamış olması genç oyuncuyu kırmış" dedi. Aysal yönetiminden kendisine bir karşılık verilip verilmeyeceği sorusuna "Mevcut yönetimin Arda'ya cevap vereceğini tahmin etmiyorum. Çünkü Arda yeni yönetimle kısa bir süre çalıştı. Muhtemelen geçmiş yönetimden bahsediyor" şeklinde cevap verdi.

GEREKEN DEĞERİ VERMİYORUZ
Genç oyuncunun duygusal bir konuşma yaptığını anlatan Korkmaz, "Türkiye'de maalesef yerli futbolculara ve hocalara gereken değeri vermiyoruz. Bazı şeyleri yerine oturtamıyoruz. Zamanında ben de Ankara'da ıslıklandım. Ben de yuhalanıp istifaya davet edildim. Bunlar Türkiye'de olağan şeyler" ifadelerini kullandı.

YAPANLARA BAKMAK LAZIM
Arda'nın "Maalesef taraftarlar bana gerektiği kadar sahip çıkmadı. Hiç önemli değil, ben her zaman bir G.Saray taraftarıyım" sözlerine de değinen Korkmaz "Aslında bu haksızlığı yapanlara bakmak lazım. Her Galatasaray taraftarını da aynı kefeye koymamalıyız" şeklinde konuştu.

“Galatasaray” sayfasına dön