Umutsuz Ev Kadınları / Esra Sönmezer

Umutsuz Ev Kadınları fragmanları, bölüm özeti, izleyici yorumları ve tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Nihan
2.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

[align=center]Eski Türkiye güzellerinden sunucu ve oyuncu Esra Sönmezer, Kanal D ekranlarında yayınlanan Umutsuz Ev Kadınları dizisinin kadrosuna dahil oldu. Sönmezer, sevilen dizide Yasemin karakterini canlandıran Songül Öden’ in boşandığı eşinin nişanlısını oynayacak.

Peki Esra Sönmezer Kimdir?

Resim
2002 Türkiye güzelliği ve Dünya 4′üncülüğünün ardından Türk Sanat Müziği albümü çıkaran tescilli güzel Esra Sönmezer hayli iddialı açıklamalar yaptı. Kesinlikle güzellik takıntısı olmadığını vurgulayan genç şarkıcı insanlarla olan ilişkilerinden de bahsetti. Oldukça keyifli bir sohbet oldu.

ilk olarak güzellik yarışmasıyla tanınmıştınız. 2002 Türkiye Güzeli seçilip, ardından da dünya 4′üncüsü olmuştunuz, Dünya 4′üncüsü olduğunuzda, tacınızı kabul etmediniz. Neler yaşamıştınız o dönemlerde… Biraz eskilere dönelim…Başınızdan neler geçmişti? Duygusal bir dönemdeydiniz sanırım?

Çok üzerime gelinmisti.. Bayağı sıkıntılı dönemler geçirdim… Bir anda bütün Türkiye beni tanımıştı sokakta bile rahat bırakmıyorlardı…. Ama güzellik yarışmasına rahmetli annemin isteği doğrultusunda katılmıştım… Yoksa derece almalıyım aman güzelliğim tescillensin gibi dertlerim yoktu.. Kısacası bakkala gider gibi güzellik yarışmasına katıldım…

Biraz aile yaşantınızdan bahsedelimisterseniz.. Kaç kardeşsiniz?

Tek çocuğum başka kardeşim yok…2002 de annem rahmetli oldu, babamla yaşıyorum.. Ailem sürekli yurt dışında gezmekten ve dillere destan saltanatlı yasantılarından dolayı ikici bir kardeş düşünmemisler.. ben bile ancak olmuşum. Keşke bir ağabeyim olsaydı çok isterdim ama geç oldu maalesef… Kader işte. Ben ciddi işler peşindeyim.

Bir bayanın en önemli ihtiyacıdır ‘makyaj’ ve en değerli zamanını alan özelliğidir. Güzelliğiniz için makyaja önem verir misiniz?

Çok da önemli değil benim icin makyaj. Çünkü bana pek yakışmıyor nedense. Bu yüzden de özel yerlere giderken çok hafif yaparım makyajı. Genelde makyaj yapmıyorum ve sevmiyorum da rahatsız oluyorum.

MiNi BiYOGRAFi
Adı: Esra Sönmezer
Doğum tarihi: 23.02.1982
En sevdiği renk: Pembe
Hobileri: Seyahat etmek
Fobileri: Evlilik
En sevdiği yemek: Karnıyarık
Giyim tarzı: Çocuksu ve neşeli[/align]

“Umutsuz Ev Kadınları” sayfasına dön