Dedektif Memoli/Emre Kızılırmak

Dedektif Memoli fragmanları, bölüm özeti, izleyici yorumları ve tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Jazz
2.Seviye Üye
Mesajlar: 114
Kayıt: 27 Ağu 2011, 15:30

Okunmamış mesaj

Dedektif Memoli Dizisi Emre Kızılırmak Biyografi, Resimleri


Resim

Emre Kızılırmak, (d. 1985, İstanbul) Türk model ve dizi oyuncusu.

Şöhreti podyumlarda yaklayan ve oyunculuk konusunda ciddi atlımlar yapan Emre Kızlırmak 2005 yılında Neşe Erberk Ajans‘ın Yeni Yüzler Arıyoruz projesinde Tesadüfen Eskişehir’de keşfedildi.

Daha sonra 2007 Best Model of The World yarışmasında 2. olan Emre Kızlırmak, Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International Contest 2008′de Türkiye’yi temsil etti.Bu yarımada “Dünya’nın en iyi Podyum Mankeni” seçildi. Ama kendisini, bu yarışmada üzen bir olay vardı. Dinini değişitirmesini isteyen misyonerler piyasada daha fazla iş yapabileceğini ve onu bir dünya starı yapabileceklerini belirtiyorlardı. Ama Emre Kızılırmak “Ben dinimi, vatanımı ve bayrağımı dünyanın hiç bir şeyine değişmem. Orada dünya starı olacağıma ülkem de sevdiklerimle olur, vatanıma hizmet ederim” diye konuştu.

Erler Film yapımında gerçekleşen “Aşk Bir Hayal” dizisinde Asteğmen Altay rolü ile izleyici ile buluşan Emre Kızılırmak, oyunculuğa başarılı bir şeilde adım atmış oldu. Dizide kendisine Nehir Erdoğan ve Orhan Kılıç eşlik ediyorlar.


Emre Kızılırmak‘ın rol aldığı diziler

Memoli (2011) – Memoli
Arka Sokaklar 5. Sezon (2010) – Altay Komiser
Aşk Bir Hayal (2009-2010) – Altay


ResimEmre Kızılırmak Resimleri İçin Tıklayınız..

“Dedektif Memoli” sayfasına dön