HTC TITAN ve HTC Radar

Kullanıcı avatarı
Dot
3.Seviye Üye
Mesajlar: 224
Kayıt: 08 May 2011, 01:26

Okunmamış mesaj

Cep telefonu yenilikçilik ve tasarımında dünya lideri HTC Corporation, bugün, tüketici, Windows ile yeni HTC TITAN ™ ve HTC Radar ™ açıklayacak, Londra, Paris, Madrid ve Berlin-up karşılamak ® Telefon akıllı telefonlar bir dizi ev sahipliği yaptı. HTC TITAN büyük bir 4,7 inç ekran, hiç bir ultra-ince 9,9 mm alüminyum kasa sarılı HTC'nin en büyük telefon ekranında her zamankinden daha yakın favori içerik ve multimedya deneyimleri sunuyor. HTC Radar, insanlar, en çok için önemli haber ve eğlence yakın tutmak için tasarlanmıştır. Tüketiciler özel eller tadını yeni cihazlar demolar ve Microsoft'un bir sonraki sürümü Windows Phone denemek var, Mango kod adlı ...

Global Satış ve Pazarlama, HTC Corporation Başkanı Jason Mackenzie, "Yeni HTC TITAN ve HTC Radar akıllı telefonlar yeni gelişmiş fotoğraf, son Windows Phone yenilikleri tam olarak yararlanmak için multimedya ve sosyal yetenekleri ile çıtayı yükseltiyor" dedi. "Sinematik geniş ekran, HTC TITAN, daha önce düzenlenen her şeyden ve HTC Radar alüminyum tek gövde, kompakt boyutu ve bitiş insanların dikkatini çekmek aksine bir aygıta inanılmaz miktarda güç ve yenilik paketleri. "

Picture Perfect

HTC TITAN ve HTC Radar Her ikisi de f/2.2 diyafram ve arkadan aydınlatmalı sensör, düşük ışık performansı geliştirilmiş sağlarken, telefonun kilidini olmadan canlı görüntüler yakalamak için özel bir donanım kamera tuşu, emin olun bu mükemmel bir atış kaçırmayın . Yeni panoramik özelliği dramatik manzara silueti ve resimleri oluşturmanızı sağlar 28mm geniş açılı lensler ile sahnenin önünde yakalayabilir. Her iki cihaz da onlara aile işlevleri veya arkadaşlarınızla bir gece için mükemmel yoldaşları, parlak ve canlı HD (720p) videolar çekebilirsiniz. Windows cep telefonları için dahili otomatik yüz tanıma kullanarak gitmek ve arkadaşlarınızla HTC Photo Enhancer ile, hızlı bir şekilde resimleri dokunabilirsiniz ve Facebook yükleyin, etiketleme.

"Telefonlar başlangıçta iletişim için tasarlanmıştır, ancak tüketicilerin aslında bugün iletişim yolu ile muhafaza değil. Bu insanlar zaten kutusunun hakkını kullanarak tüm iletişim türleri, bina, ilk insanlar koymak için Windows Telefon inşa neden, "Windows Telefonu Bölümü Başkanı Andy Lees, dedi. "HTC TITAN ve HTC Radar Her ikisi de mükemmel bir mesajı her zaman üzerine alır, böylece en çok ilgilendiğiniz kişi ile bağlanmak ve paylaşmak için kolay emin olun, bu insanların ilk deneyimini tamamlayan şık, modern tasarım getirmek."

HTC TITAN

Geniş ve parlak 4.7 inç süper LCD ekran ile 8 megapiksel arka kamera ve 1.3 megapiksel ön canlı video görüşme için kamera karşı karşıya bakan, HTC TITAN fırçalanmış alüminyum kabuğundan yapılmış bir süper-ince 9,9 mm kavisli gövde ile yüksek performanslı yenilik birleştirir elinize rahatça oturur ve stil ve kalite yayıyor.

HTC TITAN da bir konferans görüşmesi ya da bir e-posta derleme sırasında müzik dinleme yaparken bir sunum izleme gibi çoklu görev verimli sağlayan mükemmel bir taşınabilir ofis. Microsoft ® Office Mobile inşa onun geniş ekranı ile, bu süper akıllı cep telefonu oluşturabilir, düzenleyebilir ve hızlı ve kolay bir şekilde işbirliği yapmaya olanak sağlar. Bağlantılı gelen kutularını gibi gelişmiş e-posta özellikleri, kolay, birden fazla e-posta hesaplarını yönetmek senkronize etmek için yapılacaklar listesi ve takvimler iletişimi kolay ve hızlı, ve hatta Microsoft ile bulut içinde en son fikir ve notları saklamak yapmak için tek bir yerde, grup kişileri ® ® OneNote. HTC TITAN Yazma duyarlı 4,7 inç ekran üzerinde büyük bir sanal klavye ile hızlı ve kolay.

HTC Radar

Zarif bir alüminyum unibody ile hazırlanmış, HTC Radar, yeni Windows Phone Kişiler Hub ile, hayatında önemli şeyler yakın getiriyor. İnsanlar Hub yanı sıra her kişi, onların yeni sosyal ağ güncellemeleri ve fotoğrafları ile tüm iletişim geçmişi gösteren arkadaşlarınızın son haberler ile güncel tutar. Ayrıca uygulamaları açmak veya konuşma akışını kesintiye uğratmak zorunda kalmadan, bir konuşma, SMS, Facebook sohbet ve Windows Live ® Messenger kullanarak dokunmatik kalabilirsiniz. Alternatif olarak, parlak ve net 3,8 inç ekran, arkadaşlarınızın yüzlerinin görmenizi sağlayan yeni bir video çağrı ile "yüz yüze" konuşmak.

Eğlence, hareket halindeyken

HTC TITAN ve HTC Radar ile, mobil multimedya büyük ölçüde artırıldı. - Her iki telefonları HTC Watch ™ son prim filmleri bütün bir kütüphane koyar ve TV, insanların kolay ve görsel olarak ilgi çekici bir şekilde son video içeriği keşfetmek icar, hemen parmaklarınızın ucunda gösterir bir uygulama ve hizmet içerir. Zengin bir ses deneyimi için Sanal 5.1 surround ses sistemi kullanarak, bu telefonların Zune ® müzik servisi tadını çıkarmak için mükemmel. İnternet tarama HTML5 desteği ile hızlı ve düzgün. Ayrıca dünyadaki arkadaşlarınız ve Xbox LIVE topluluk ile bağlanmak Liderler ve Başarı gibi özellikleri içeren, Windows Mobile için oyun, büyük bir seçim için erişim sağlayarak, Xbox LIVE ® ile inanılmaz bir mobil oyun.

Durumu

HTC TITAN ve HTC Radar küresel Ekim 2011, Avrupa ve Asya'da başlayan, genel olarak kullanılabilir olacak

“HTC” sayfasına dön