HTC CIQ Veri Tahsiline İlişkin Açıklaması

Kullanıcı avatarı
Dot
3.Seviye Üye
Mesajlar: 224
Kayıt: 08 May 2011, 01:26

Okunmamış mesaj

Birkaç gün önce Hatırlayacağınız, biz yayınlanan bir makalede EVO temelde kullanımı ile ilgili bilgilerin toplandığı 3D, konumu, ve cihazınız hakkında bazı bilgileri yeni OTA HTC hizmet sunmak hakkında. Eh, HTC XDA az çalışmalarımızı burada bihaber olduğunu inanan, iyi, onlar değil. Onlar biz ne çok farkında ve biz kimiz, ve ister inanın ister inanmayın, aslında son birkaç yıl içinde vaki olan her şeye rağmen bize minnettar.

HTC yetkilileri, veri ve gizlilik güvenliği ile ilgili endişe cevap var ve elde ettiği tüm bilgileri, "HTC Müşteri Hizmetleri Uygulama söyle" ve gönderilen tüm verilerin güvenli bir şekilde şifrelenmiş olup bilgiden daha fazla bir şey olduğunu bize güvence verdi.
"Duyum ve Evo 3D hakkında bazı sorular gördüm ve daha fazla bilgi sunmak istiyoruz ettik. HTC, çoğu üretici gibi, opt-in dahili aygıtlar için hata raporlama fonksiyonu vardır. Telefon bir hata yaşıyorsa, bu yüzden bizim telefonlar iyileştirmeler yapabilir "söylemek HTC" seçeneği var . Veriler için bu konuda her bir cihaz üzerinde gizlilik politikası ve düzen-tercih etmek gerekir. Tercih ederseniz, biz de identifing gizliliğinizi korumak ve verileri şifreleyerek.

HTC, gizliliğinizi korumak ve daha iyi hizmet vermek için gereken her türlü bilgi toplamak için standart olarak opt-in/opt-out temizlemek için bir taahhüt anlamına gelir kararlıdır . "

HTC, aslında kendi tarafında bize geri almak için girişimlerde çarçabuk yapıyor ve daha özel müşteri talepleri ve kaygıları, bizim dinleme, kendi iş yapısı hareket şekilde bir paradigma değişikliği görebilirsiniz. Tabii, onlar eksik çekirdekler için kaynakları serbest ve cihazlar kilitli sevk, ancak ihtiyaçlarının karşılanması yönünde çalışma ve onların en büyük müşteri tabanına istiyor olabilir .... bize. Değişiklikler, bir gün sonraki oluşmaz, ancak yön değişimi ve bu gibi topluluk uzanarak kesinlikle onlar aslında sorunların farkında olan ve yanı sıra geçmişteki hatalarını düzeltmek için çalışan iyi bir göstergedir. HTC dinleme için teşekkür ederiz.

“HTC” sayfasına dön