Turkcell indirimli gold paket

Kullanıcı avatarı
Dot
3.Seviye Üye
Mesajlar: 224
Kayıt: 08 May 2011, 01:26

Okunmamış mesaj

İndirimli Gold Paketler Kampanyası nedir?
İndirimli Gold Paketler Kampanyası, her yöne ister Gold Paket alarak 75 TL’ye, iste Gold Plus Paket alarak 95 TL kazanabileceğiniz ayrıca Gold Paket veya Gold Plus Paketleri’nden birine üye olma taahhüdü verdiğinizde 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile rahatça konuşabileceğiniz bir kampanyadır.


Nasıl yararlanabilirim?
12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Gold Paket’ten 75 TL’ ye faydalanmak için INDIRIM GOLD, 12 ay boyunca Gold Plus Paket’ten 95 TL’ye faydalanmak için INDIRIM GPLUS yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.


Kimler yararlanabilir?

Kampanyadan tüm Bireysel Fataralı Turkcell’liler yaralanabilir.

Yalnızca Kontratlı i-Phone Paketleri’nden (Büyük, Orta, Küçük), Cebiniz Alo Paketten Kampanyası’ndan, Kontratlı Paketler’den (3 ay bedava) ve SMS Onaylı Kontratlı Paketleri’nden faydalanan müşterilerimiz indirimli Gold Paketler kampanyasından faydalanamazlar.


Ne zaman kullanmaya başlarım?

Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.


Nasıl ücretlendirilirim?

Taahhüt süresi boyunca Gold Paket vergiler dâhil 75 TL, Gold Plus Paket ise vergiler dâhil 95 TL’dir. Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır.

12 ayın sonunda paketinizin aylık bedeli faturanıza indirimsiz olarak uygulanır.


Nasıl iptal edebilirim?

IPTAL SABITGOLD yazıp, 2222 ye sms göndererek iptal edebilirsiniz. İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.


Kampanya koşulları nedir?

12 ay boyunca Gold Paket veya Gold Plus Paketleri’nden birine üye olma taahhüdü verdiğinizde, paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
Kampanyadan Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
12 ay boyunca Gold Paket veya Gold Plus Paketleri’nden birine üye olma taahhüdü verdiğinizde, paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.


Kampanyadan yararlanırken paket ya da tarife değişikliği yapabilir miyim?

Gold Paket ile Gold Plus Paket arasında 12 aylık kampanya süresi boyunca isteğe bağlı olarak bir defaya mahsus alt pakete geçiş ve sınırsız sayıda üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Paket değişikliği yaptığınızda indiriminiz yeni paketinizde de devam eder ve 12 aylık taahhüt süresi uzamayarak kaldığı yerden devam eder. ,

Birbirleri arasında geçiş yapılabilecek paketler; Taahhütlü- İndirimli Süper, Gold ve Gold Plus Paketler’dir.


Gold Paket kullanıyorum, İndirimli Gold Paketler Kampanyası’na girdiğimde indirimim ne zaman başlar?

Gold Paket veya Gold Plus Paketinizle kampanyaya katılmanız durumunda indiriminiz çıkacak olan ilk faturanıza uygulanır.


Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?

Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel cayma bedeli uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.
Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.


Kampanyam iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılabilir miyim?

Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya tekrar katılabilirsiniz.
Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
444’lü ve 755’li numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li numaralara yapılan yurtiçi aramaları arama başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.
444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir.Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.
Hattınızı yurtdışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurtdışı tarifesinden ücretlendirilir.
444’lü numaralar, 118'li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

kaynak: http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kam ... etler.aspx

“Turkcell” sayfasına dön