Turkcell Faturalı 1800 dk kampanyası

Kullanıcı avatarı
Dot
3.Seviye Üye
Mesajlar: 224
Kayıt: 08 May 2011, 01:26

Okunmamış mesaj

Turkcell bireysel faturalıda kalma söz verin, 6 ay boyunca Turkcell’lilerle yapılan tüm aramalarda geçerli toplam 1800 dakika kazanın!

30 Eylül 2011 tarihine kadar geçerlidir

Kampanyadan faydalanmak için HEDIYE yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kampanyaya katılan abonelere, Turkcell Bireysel Faturalıda kalma sözlerine karşılık, 6 ay boyunca, her ay Turkcell yönüne aramalarda geçerli 300er dakika hediye edilecektir. Kampanya 7 Eylül - 30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanma süresi 6 aydır.

Kampanyadan Alo Tarifesi, Haydigel tarifesi, Kamu Tarifesi, Gold Tarifesi, Her Yöne Tarifesi, Yeni faturalı Genç tarifesi ve Destek paketindeki müşterilerimiz faydalanabilirler.

Kampanyadan faydalanan abonelerin kalma sözü verdikleri 6 aydan önce Turkcell bireysel faturalıdan ayrılmaları durumunda, faturalarına kampanyadan faydalandıkları ay başına 9TL cayma bedeli yansıtılır.

Hediye dakikalar yurtiçi şebeke içi yapılan konuşmalarda geçerlidir.
Kampanyadan;
Son 30 gün içinde numarasını diğer operatörden Turkcell faturalıya taşıyan, yeni bireysel faturalı hat alan veya hazır karttan faturalı hatta geçen bireysel aboneler,
Haydi Gel Mini Paket Fırsat Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyası ve mevcut aboneler için geçerli olan Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyalarından yararlanan aboneler faydalanamamaktadır.

Kampanyaya başvuru hakkı bir kereye mahsus olup, kampanyaya başvuran abonelerin hediye dakikaları telefonlarına gelecek olan bilgilendirme mesajından sonra geçerli hale gelir.

“Turkcell” sayfasına dön