Yalancı Bahar Dizisinin Konusu

Yalancı Bahar fragmanları, bölüm özeti, izleyici yorumları ve tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Star TV'de ekrana gelecek olan dizi Fahriye Evcen, Cansel Elçin, Serkan Ercan, Ayda Aksel ve Cevdet Arıcılar'dan oluşan güçlü kadrosunun yanı sıra mekanlarıyla da dikkat çekecek. Dizide Fahriye Evcen ile eşini canlandıracak olan Altın Portakallı oyuncu Serkan Ercan'ın ev sahneleri çok ünlü bir mekanda çekilecek.


"Bir İstanbul Masalı"nın ardından iki yıl boyunca "Aşk -ı Memnu" dizisinde Beren Saat ile eşini oynayan Selçuk Yöntem'in evi olarak kullanılan Sarıyer Piyasa Caddesi'nde Rahmi Koç’a ait bir köşk dizinin ana mekanlarından bir olarak kullanılacak.

3 katlı köşkün 10 odası bulunuyor. Geçen yıllarda 6 bin dolara kiralanan konğaın yeni kira bedeli ise 20 bin dolar, yani yaklaşık 35 bin TL...

Öyle bir hata ki...

Senaryosunu Özlem Dumluduğ ile Nil Güleç Ünsal'ın kaleme aldığı, Serkan İpekören'in ise yöneteceği dizi çarpıcı senaryosuyla dikkat çekiyor.

Dizide köklü ve varlıklı bir ailenin gelini ve bir anne olan Fahriye Evcen'in oynadığı Zeynep, geçmişte Cansel Elçin'in oynadığı sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan ancak daha sonra başka bir hayatı seçen çok güzel bir kadındır.

Hapse giren eski sevgilisi daha sonra Zeynep’in hayatına girip bütün düzeni altüst edecektir. Zeynep’in yaptığı bir hata yüzünden, hayatı kabusa dönecek ve yalancı baharı uzun sürmeyecek. Aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olan Evcen, dizi çekimleriyle eğitimi aynı anda sürdürmeye devam edecek.
Kullanıcı avatarı
PcMonSTeR
Site Yöneticisi
Mesajlar: 329
Kayıt: 25 May 2008, 12:51
Konum: Site Admini

Okunmamış mesaj

Yalancı Bahar Dizisi Önümüzdeki sezon Ekrana Gelecek Dizi Hakkında Yeni Bİlgiler Elimize Geçtikçe Sizinle Paylaşıyoruz…

işte Bu bilgilerin Bazıları.. Bildiğiniz Gibi ilk Başta Dizinin ismi Aile Kadını olarak Medyaya Yansımıştı Daha Sonra Karar Değiştirildi ve Yalancı Bahar Olduğu Açıklandı…

Gold Film’in Yapımcılığını üstlendiği Yalancı Bahar Dizisi Star Tv’de Yayınlanacak…

Yalancı Bahar Senaryosu, Yalancı Bahar Konusu, Yalancı Bahar Özeti

Önümüzdeki Sezon Ekranlarda yerini Alacak Olan Yalancı Bahar’ın oyuncu Seçmeleri Hız Kesmeden Devam Ediyor… Atv Ekranlarında Yayınlanması Düşünülen projenin Yapımcılığını Gold Film Üstlenecek…

Dizide Oynayacak isimler Fahriye Evcen Cansel Elçin ve Yiğit Özşener’in Oynaması Düşünülüyor… Yiğit Özşenerin Rolu Kesin Değil… Kabul Etmemesi Durumunda Bu rol için Tardu Flordun ve Burak Hakkı’ya teklif gönderildi.

Peki Dizinin Konusu Ne olacak? işte Cevabı
Geçmişte sevgilisiyle beraber dolandırıcılık yapan, ancak daha sonra başka bir hayatı seçen bir kadının öyküsünü anlatan dizide Fahriye Evcen’in kocasını ise Yiğit Özşener canladıracak. Eski ve Hırsız Olan Sevgilisinin Rolu ise Cansel Elçin’de Olacak…

“Yalancı Bahar” sayfasına dön