Windows Phone 7.5 Mango

Kullanıcı avatarı
busem
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4594
Kayıt: 27 May 2008, 14:09
Konum: PaTRoN

Okunmamış mesaj

Resim
Mobil işletim sisteminin yeni sürümü Windows Phone 7.5 Mango yayınlandı..
Windows Phone 7.5 Mango özellikleri
Windows Phone 7.5 Mangoyla birlikte Internet Explorer 9 tarayıcısı da işletim sistemine dahil oluyor.Windows Phone 7 de eksik olan multitasking ile kopyala yapıştır özellikleri de ekleniyor.
Windows Phone 7.5 ile birlikte gelen dahili Bing arama motoru, çoklu görev desteği, sesten metine/metinden sese işlevi, lokasyon bazlı arama sonuçları, kişi listesini gruplara ayırabilme, bütünleşik sohbet uygulamaları desteği,
Twitter ve LinkedIn'in kişi listenize entegrasyonu, yeni yüz tanıma yazılımı, çoklu e-postalara yönelik tek bir gelen kutusu desteği, klavye iyileştirmeleri, USB/Wi-Fi paylaştırma, SkyDrive eş zamanlaması, sesli yol tarifi, geliştirilen Bing Audio ve Bing Vision teknolojileri gibi 500'ü aşkın yenilikler..

Resim
Ayrıca Mango ile birlikte uygulama marketinde değişiklik yapılacağını ve çok daha etkili bir Twitter entegrasyonu sağlanacağı belirtiliyor.

Nokia N9‘u piyasaya sürmeye hazırlandığı şu günlerde farklı bir telefonla karşımıza çıkan Nokia, Satışa sunduğu Windows Phone 7.5 Mango işletim sistemli telefonun adı ise Nokia Lumia 800.

Daha fazla ayrıntıdan kaçınan Microsoft yetkilileri, güncelleme çıkmadan rakiplerinin kendilerini kopyalamasını önlemek istiyorlar

“Windows 7” sayfasına dön