Santralistanbul Yaz Dönemi Atölyeler-Kayıt Forumu

Çocuklar ve Gençler için Yaz Okulları
Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Yaz Tatilinizi santralistanbul’da Kendiniz Tasarlayın

Bütün gençlerin yoğun ve telaşlı bir okul döneminin ardından yeniden enerji toplayacakları, yenilenecekleri bir molaya ihtiyaçları var. Bu yaz molasında kendiniz için ne istiyorsunuz?

- Peşinde koştuğunuz bir merakınızı, tutkunuzu geliştirmek.
- Hiç bilmediğiniz alanları keşfetmek.
- Sosyal becerilerinizi güçlendirmek, sosyalleşmek.
- Zamanınızı kendi istediğiniz şekilde değerlendirmek.
- Ünlü olmak (!)

İyi planlanmış, sizin için keyifli ve anlamlı bir yaz deneyimi için ilgilerinizle kesişen atölyeler ile kendi programınızı oluşturabilir, zamanınızı nasıl yapılandıracağınıza karar verebilirsiniz.

Çizgi romandan karikatüre, oyunculuktan, heykele, fotoğraftan, animasyona ve müziğe uzanan bir yolculukta ufkunuzu, çevrenizi geliştirebilir, kendinizi yenileyebilir, bir kültür ve sanat merkezi olan santralistanbul’da atölyeler sonunda ortaya çıkardığınız işlerinizi sergileyebilir, performanslarınızı gerçekleştirebilir ve aynı zamanda gelecek için zengin ve anlamlı bir özgeçmiş biriktirmek için adım atabilirsiniz.

- Ödemenizi yaptıktan sonra, (0212) 311 78 35, 311 77 03 nolu telefonu aramanız ya da göndererek “Kayıt Formu”ve “Sağlık Formu” nun gönderilmesini talep etmeniz gerekmektedir. Ancak Kayıt Formuzu talep ederek doldurduktan sonra kaydınız kesinlik kazanacaktır.

- Her atölye minimum sayıda katılımcı gerektirmektedir. Bu sayının her atölye için farklı olmasından dolayı o atölyeye yeterli katılım olmaması durumunda atölyenin iptali ve ödemenin iade edilmesi söz konusu olacaktır..

“Yaz Okulları” sayfasına dön