21-22-3-23-24-25 Kasım Bana Her Şey Yakışır Yarışmacıları

Kullanıcı avatarı
busem
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4594
Kayıt: 27 May 2008, 14:09
Konum: PaTRoN

Okunmamış mesaj

Resim

21-25 kasım Bana Her Şey Yakışır çiftleri kim, Bana Her Şey Yakışır diyen 5 çiftle farklı ve yepyeni bir macera başlıyor. Süre; yalnızca 4 saat. 12. hafta için belirlenen bütçe 1,500 TL. Hedef ise haftanın en şık çifti olmak. Her hafta farklı bir konseptin konu edildiği yarışmamızda önümüzdeki hafta konsepti evlilik yıldönümü ve bu farklı konsept sebebiyle yarışmacılarımız bu defa Bana Her Şey Yakışır’a çift olarak katılmak durumunda.
Çiftlerimizi elbiseden, ayakkabıya, aksesuarlardan saç tasarımına kadar 4 saat içerisinde kendilerince en güzel kombinlerini oluşturup konsepte göre en şık çift olabilmek ve büyük ödül 10 bin lirayı kazanmak için yarışacaklar.

İşte 12. haftanın yarışmacıları:

İlk yarışmacı çiftimiz: Tuğba ve Ogün Bakır. Tuğba Hanım ev hanımı, Ogün Bey ise otomotiv sektöründe çalışıyor ve bir çocukları var.

Salı günü yarışacak olan ikinci çiftimiz Banu ve İsmail Kılavuz. Çok fit bir görünümü olan Kılavuz ailesinde Banu Hanım 38, İsmail Bey ise 31 beden.

Haftanın üçüncü çifti Nur,İbrahim Elveren çifti olacak. 1 çocuk annesi olan Nur Hanım 1.76 boyunda, reklamcı eşi ise 1,74.

Perşembe günü yarışacak olan dördüncü çift: Nevin ve Coşar Tıraş. Halkla ilişkiler uzmanı olan Nevin Hanım 65 kilo ve iki çocuk annesi.Şirket sahibi olan eşi Coşar Bey de 54 beden ve 95 kilo.

Ve Cuma günü yarışacak olan son çiftimiz Nesrin ve Muammer Tunçbilek. Ev hanımı olan Nesrin Hanım 42 beden; proje yöneticisi olan eşi Muammer Bey de 52 beden.

Acaba haftanın en şık çifti 5 çiftimiz arasından kim olacak?

Bana Her şey Yakışır’ın moda yorumcusu Cengiz Abazoğlu bu konuda neler söyleyecek, eşlere hangi tüyoları verecek?

“Tv Programları ve Showlar” sayfasına dön