Sempati Apart Otel Datça-Yorumu- OKu-SikayetLeR

Kullanıcı avatarı
busem
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4594
Kayıt: 27 May 2008, 14:09
Konum: PaTRoN

Okunmamış mesaj

Sizleri, Türkiye'nin en az el değmiş, Coğrafya bilgini Strabon’un "Tanrı çok sevdiği kulunu uzun ömürlü olması için Datça Yarımadası’na gönderir," dediği, dünya’da oksijeni en bol ikinci yer olarak gösterilen yarımadasında, unutamayacağınız, huzurlu ve Sempati Apart kalitesinde bir tatile davet ediyoruz.

Apartımız
Sempati Apartımız, Datça’nın Mesudiye Köyü’nün Ova Bükü mevkiinde deniz kenarında bahçe içersinde 4 adet müstakil aparttan oluşmaktadır.

Her bir apartımız 55 metre kare olup, içerisinde toplamda 5 kişinin kalabileceği, 1 evebeyn odası, 1 geniş salon ve gereçleriyle hazır mutfak, çok geniş 1 veranda ve 1 küvetli banyoya sahiptir. Verandalarımızda ızgaralarınızı yapabileceğiniz bir barbekü bulunmaktadır.


Apartlarımızda, odalarda klima, banyo ve mutfakta 24 saat sıcak su, uydu TV sistemi, kablosuz internet ve dostça, arkadaşça yaklaşım vardır.
Resim
Resim
Kuzeyden esen rutubetsiz rüzgarı sayesinde, yazın en sıcak günlerinde dahi bunaltmayan bir havaya sahibiz. Mayıs ayından başlayan deniz mevsimi, deniz suyu sıcaklığının çok yüksek olduğu Ekim ayı sonuna kadar sürmektedir. Yaz aylarının yanı sıra bahar aylarında da doğası ve deniziyle mükemmel bir tatil imkanı sunmaktayız.

Sempati Apart, ovabükü koyunun tam ortasında, denize sadece 48 adımdır!..
Apart otelimizin önündeki plajda bulunan şemsiye ve şezlonglarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Diğer ihtiyaçlarınız için apartımızın çevresinde market, restoran ve cafeler bulunmaktadır.
Stres ve karmaşadan uzaklaşıp doğayla iç içe bir tatil için sizleri apartımıza bekliyoruz.


Eski Datça:
Eski Datça Mahallesi: İskele Mahallesi'nden 2,5 kilometre uzaklıktaki sarı tabelalar takip edildiğinde Eski Datça'ya ulaşılır. Taş evleri ve taş kaplamalı sokaklarıyla ilginç bir dokuya sahiptir. Datça aşığı şair Can Yücel'in evi ve anısına yapılan Can Evi de adıyla anılan sokakta yer almaktadır.

İlk zamanlar Datça ilçe merkezi olan Eski Datça, şimdilerde Datça’nın üst mahallelerinden biridir. Korunabilmiş mimarisi ile yöreye uygun taş örgü binaları korunmuş, restore edilmiş. Taş ve dar yolları ile bir tiyatro dekorunu anımsatan tipik bir köy. Eski Datça’dan bahsederken ünlü şair Can Yücel’den bahsetmemek olmaz… Ömrünün son yıllarını geçirdiği Eski Datça’da şiirlerine de konu ettiği bu yerde kalabilmek O’nun için önemliydi...
Resim


ILgiLi KeLimeLer :

Sempati Apart Otel Datça-Muğla yorum
Sempati Apart Otel Datça-Muğla önce gidip yorum yapanlar
Sempati Apart Otel Datça-Muğla nasıldır
Sempati Apart Otel Datça-Muğla güzelmidir
Sempati Apart Otel Datça-Muğla Puanı
Sempati Apart Otel Datça-Muğla şikayet ve istek
Sempati Apart Otel Datça-Muğla yorumlar

“Datça Otelleri” sayfasına dön