Yasmin Resort Otel Bodrum-Muğla Yorumu Oku-Şikayetler

Kullanıcı avatarı
busem
8.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

Toplantı ve Seminerler: Yasmin Bodrum, iş dünyasına sunduğu özenli hizmetle ve detaylara verdiği önemle verimli bir dönem gçirebilmeniz için özel bir atmosfer yaratıyor. Etkileyici beyin fırtınalarının ve yaratıcı fikirlerinin ortaya çıkması için gereken tüm hizmeti sunuyor.

Oda Görünümleri: Tümü deniz manzaralı Palace bölümü;33 m’lik 108 adet Standart oda, 3 adedi engelli odası, 20 adet 5 kişilik Large oda, 20 adet 4 kişilik suit oda ve 4 adet 5 kişilik Deluxe oda olmak üzere Toplam 152 odadan oluşuyor.Club kısmında ise 29 m’lik 207 adet Club standart oda, 70 m’lik 17 adet 4 kişilik Club Suit ve 8 adet Club Deluxe Suit olmak üzere toplam 384 oda mevcuttur.

Ulaşım: Turgutreis beldesine 5 km, Bodrum’a 25 km uzaklıkta, kum plaj

Resim
Servis ve Hizmetler: Sağlık odası, doktor, çamaşır ve ütü servisleri, merkezli klima(VRV), fön, TV info kanalı, internet bağlantısı, mini bar, emanet kasası bunmaktadır.
Resim
Spor ve Rekreasyon: 3 Adet su kaydırağı, 1 Adet 650m’lik aktivite havuzu, 550 m’lik relax pool, 300m’lik ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, 2 adet deniz suyu ısıtmalı Thalosso havuzu, animasyon ve şovlar, internet cafe, game room, bilardo, masa oyunları, 8 dilde canlı müzik bulunmaktadır.
Resim
Genel Özellikler: 2004 Yılının Ağustos ayında tatil dünyası yepyeni bir isimle tanıştı.Yasmin Bodrum; Doğa, Tarih ve Eğlencenin başkenti Bodrum’da Turgutreis, Kadıkalesi mevkinde yer almaktadır. Cennet Ahtapot Koyu ve doğası ile antik batık Myndos şehri kalıntılarına çok yakın.Güneşin sıcaklığını tüm bedeninizde hissederken yoğun bir yılın yorgunluğunu Yasmin Bodrum Resort’ ta atacaksınız.

Yeme ve İçme: 1 Ana Restorant 4 Ala Carte Restorant 5 Adet bar Dünyaca ünlü Türk mutfağı ile uluslar arası mutfakların eşsiz yemeklerinin yer aldığı Açık Büfe, Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemekleriyle Ana Restorant’da her türlü damak tadına hitap ediyor, ‘Geç Kahvaltı’ ve ‘Gece çorbası’ her gün sunduğu servislerinden.Ana Restorant’ta standart yerli ve yabancı içkiler ücretsiz olarak hizmetinizde Myndos Restoranımıza açık büfe olup 700 kişiye hizmet verebilmektedir.

ilgili kelimeler:
Yasmin Resort Otel Bodrum yorum
Yasmin Resort Otel Bodrum önce gidip yorum yapanlar
Yasmin Resort Otel Bodrum nasıldır
Yasmin Resort Otel Bodrum güzelmidir
Yasmin Resort Otel Bodrum Puanı
Yasmin Resort Otel Bodrum şikayet ve istek
Yasmin Resort Otel Bodrum yorumlar
Kullanıcı avatarı
Dot
3.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

Yorumlar alıntıdır.. doğru olmayabilir.. sadece burdaki yorumlara göre karar vermeyin!
“burayı sevdik ve yine gideceğiz”
31 Mayıs 2011 hakkında yorum yaptı
1 kişi bu yorumu yararlı buldu

bu otelin manzarasını ve denizini çok sevdik.bu kadar güzel işletmeler kolay kurulmuyor.
Özellikle iranlılar kaliteyi tamamen bozuyor.yemekler güzel ama çok kalabalık oluyor.masa dahi zor buluyorsunuz.
animasyon ekibi çok amatör ve yetersiz.
bu yılda bu otele gideceğiz ama kalabalığa verilen hizmet değişmemiş ise bir daha asla...
Eylül 2010 tarihinde çift olarak konakladı, seyahat etti
--
“gelmedim ama gelmek bille istemiyorum”
2 Ağustos 2010 hakkında yorum yaptı

temuz ayin 12 sinde gelcektik kizim gizemin kolu kirildi ve gelemedik oteli iptal ettik ama ne kotuki ne otel iptal edilior ne de erteleniyor yazik bukadar masraflar cabasi hastaneden belge bile yolladik ne haber var ne ses yaziklar olsun buyle isletimme yakistiramadim bu kadar saygin bir otelle
Temmuz 2010 tarihinde ailesiyle birlikte konakladı, seyahat etti
--
“sadece denizi için bile gidilir..”
12 Temmuz 2010 hakkında yorum yaptı

Öncelikle şikayetlere bakıp tereddüt edenlere tavsiye ediyorum.. kulak asmayın..
deniz mükemmeldi havuza ayagımı bile sokmadım ki yeterince büyüktü havuzlar..
yemek acısından çesitler gayet yeterliydi.. özellikle snack bar da bile inanılmaz cesitler vardı.. animasyon güzeldi..odalar cok rahattı, banyo temizdi.. böcek sıkıntısı cekenler olmus, 1 tane bile görmedim..
otele uçakla gitmek isteyenlere tavsiyem otelden bodruma shuttle düzenleniyor saatlerini ögrenip o şekilde ulaşımı saglamaları rahat olur.
otelde tek sıkıntım erken rez. ile yaptırdıım ücret artmıs oldugu icin tatilimizi uzatamadık. bu yüzden günlerinizi uzun tutun :)
Temmuz 2010 tarihinde çift olarak konakladı, seyahat etti
--
“mükemmel bir tatil.............”
1 Temmuz 2010 hakkında yorum yaptı

hotel tatil köyü tarzında çok büyüktü. ayrıca çok temiz hijyenikti.
personel güler yüzlü yemekler de harikaydı biz çok memnun kaldık
herkese tavsıye edıyorummmm
Haziran 2010 tarihinde ailesiyle birlikte konakladı, seyahat etti

---
“Servis - Temizlik Çok Kötüydü”
28 Haziran 2010 hakkında yorum yaptı

Odaya ilk girdiğimizde odada örümcek ağları vardı, dolaplar tozlu ve lekeli, yerler pis, banyo fayanslar lekeli, dolapların kulpları iğrenç durumdadı. Resmen odanın derin bir temizliğe ihtiyacı vardı. Hemen lobiyi aradık, ilgileneceklerini söyledikleri halde kimse gelmedi. Daha sonra dışarı çıkıp kendimiz housekeeper bulduk. Housekeeper bize halimize şükretmemizi daha iğrenç odaların da bulunduğu söyledi. Yine de ilgiliydi, yerleri sildi dolapların içini falan da sildi. Ben bu sayede odaya biraz da olsa yerleşebildim. Ama dediğim gibi odanın ciddi biçimde derin temizliğe ihtiyacı vardı. Fayansların, dolapların içinin-dışının ovularak silinmesi gerekiyordu. Bir hafta boyunca dolap kulplarına dokunmamaya çalışarak peçeteyle açıp kapadım, fayanslara da bakmamaya çalıştım.
Servis konusuna gelince, bir kere otelde çalışan arkadaşlar sanırım bu oteli hayatlarında ilk defa görmüşlerdi. Hiç bir sorumuza cevap alamadık. Resmen otele çat pat yabancı dil bilen inşaat işçileri doldurulmuştu. Laubali konuşmalar, karşısındakini dikkate almamalar, yabancılara asılmalar..

Yemekler her şey dahil olmasına rağmen, su ve alkollü içecekleri garsonlardan istemek gerekiyordu. Ama tabi bunların gelmesi için bir defa istemek asla yetmiyordu. Artık bir süre sonra sırf garsonlarla muhatap olup sinirimizi bozmamak için, çatal bıçak, peçete, içecek su gibi ihtiyaçlarımızı lobiden vs. karşılayı kendi masamızı kendimiz kurmaya başladık.

Yemek çeşitleri de çok sınırıydı, her gün yiyebileceğimiz 1-2 çeşit yemek çıkıyordu, pilav ve makarna yemekten içim şişti.

Ben pansiyonlarda, salaş yerlerde de çok tatil yaptım, ama böyle iğrenç servis anlayışı hiç bir yerde görmedim.

Ayrıca oteli doldurmaya çalışacağız derken her tipten insanı ucuza otele doldukları için oldukça rahatsız edici görüntülere de şahit olduk.
Haziran 2010 tarihinde çift olarak konakladı, seyahat etti

“Bodrum Otelleri” sayfasına dön