Sazlık House -Adrasan-Oku-Yorumu-Sikayetler

Kullanıcı avatarı
busem
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4594
Kayıt: 27 May 2008, 14:09
Konum: PaTRoN

Okunmamış mesaj

Resim
Adrasan'da tatil kavramı, kafa dinlemek, güneşlenmek, yüzmek, dinlemek ve değişik aktivitelerle ilgilenmek olan aynı zamanda değişik tatlara önem veren herkesin gittiğinde zevk almaktan çok, mest olacağı bir mekan…….

Adrasan koyuna hakim manzaralı ve koyun tam ortasında bulunan Sazlık China House, 2001 yılında keyifli bir ev atmosferi yaratmak amacıyla kurulmuş.

Odalar ve salon rahatlık ön planda tutularak Çin ve otantik Türk tarzı birleştirilerek dekore edilmiş.

Mekanın tasarımıyla ilgilenen Filiz Sakarya, Çin'de geçirdiği 10 sene boyunca edindiği kültür ve sanatsal bilgileri, mekanda bulunduğu zamanlarda misafirleriyle paylaşmaktan keyif alıyor.

ZEN Teras Bar'daki kocaman minderlere uzanıp, buzlu Çin Çayı içerek serinleyebilir ve Adrasan koyuna bakan eşsiz manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.
Türk mutfağından özel yemeklerin haricinde Uzakdoğu ve Akdeniz mutfağından seçme yemeklerden oluşan menüye her zaman sizinde kendi tariflerinizden eklemeniz mümkün.
Dolunay ışığının aydınlattığı koyda teknemiz üzerinde değişik bir İtalyan makarna ile şaraba ne dersiniz? ya da Çin müziği eşliğinde tamamiyle Çin porselenleri ile hazırlanmış bir masada karides chips ile fıstıklı tavuğa?
Sazlık China House'da evinizdeki gibi kitaplıktan değişik kültürlere ait kitaplardan birini seçip salondaki opium bed'e veya büyük minder köşelerden tekine uzanıp soğuk içkinizi yudumlayabilirsiniz.
Kitap okuma keyfinizi ZEN teras barda ya da 100 metre ilerdeki çam ağaçlarıyla kaplı ormanların altında uzanan sakin ve muhteşem kumsalda da yapabilirsiniz.
Çam, defne ve keçiboynuzu ağaçları ile kaplı eski Likya uygarlıklarına ait yolda veya portakal bahçeleri arasındaki akşam yürüyüşünüzü yapıp, gün batımını serin sulara bir kez daha dalarak seyredebilirsiniz. Ya da ufak sebze bahçemizin sulanmasında yardımcı olup, ertesi gün kahvaltı sofranızdaki taze domates, biber ve fesleğenlerin çabuk olgunlaşmasında yardımcı olabilirsiniz
Oda ve Otel Özellikleri
Bahçe Bar-kafe
Dağ manzarası Deniz manzarası
Sahil Spor ve aktivite

ILgiLi KeLimeLer :
Sazlık House - Adrasan Otel-AntaLya yorum
Sazlık House - Adrasan Otel-AntaLya önce gidip yorum yapanlar
Sazlık House - Adrasan Otel-AntaLya nasıldır
Sazlık House - Adrasan Otel-AntaLyagüzelmidir
Sazlık House - Adrasan Otel-AntaLya Puanı
Sazlık House - Adrasan Otel-AntaLya şikayet ve istek
Sazlık House - Adrasan Otel-AntaLya yorumlar

“Adrasan Otelleri” sayfasına dön