Yonca Otel - Adrasan-AntaLya-Yorumu-Oku-Siyaketleri

Kullanıcı avatarı
busem
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4594
Kayıt: 27 May 2008, 14:09
Konum: PaTRoN

Okunmamış mesaj

Resim
Yonca Hotel Antalya’nın eşsiz koylarından biri olan Adrasan koyunda, sahile 150 m mesafedeki, tarihi Likya yolu üzerinde, geceleri Mars ve Venüs’ü çıplak gözle görebildiğiniz bir gökyüzünün altında bulunuyor. Hemen yanı başındaki eşsiz Akdeniz çam ormanının ferahlığı sizi zaman ve mekan duygusundan soyutlayıp, eşsiz tatilin tadını çıkarma fırsatı sunacaktır.

Profesyonel ve arkadaşça hizmet anlayışına sahip personeli, dünya tatlarından, lezzetler sunan mutfağıyla, havuz keyfiyle, modern tarzda dekore edilmiş ferah odaları ve lüx banyolarıyla; Yonca Hotel, misafirlerine kaliteli tatili vaad etmektedir.

Yürüyüş: Likya yolunun Musa dağı, Olympos ve Gelidonya burnu parkurlarını tamamlayabileceğiniz, Akdenizin muhteşem çamormanlarının içerisinde ilerleyeceğiniz eşsiz bir deneyim sizleri bekliyor.

Padi Dalış Okulu: Eşsiz adrasan koyunun derin maviliklerinde,sertifikalı eğitmenlerimizle deneme dalışı, keşif dalışı yapabilir ve uluslararası geçerliliği olan padi sertifikalı dalış eğitimleri alabilirsiniz.

Tekne ve Balık Turu: Mavi ve yeşilin buluştuğu bakir koylara sizi sizden alacak bir yolculuk. İster balık tutma, ister dinlenme amaçlı; deneyimli personelimiz ile tekne ve balık turlarına katılabilirsiniz.

Kaya Tırmanışı: Profesyonel rehber eşliğinde komşu koy olymposta adrenalin dolu bir maceraya ne dersiniz. Eğitim veya deneme amaçlı kaya tırmanışı yapabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü: 972mlik Markiz Dağından Adrasan plajına süzülmenin keyfini , kendinizi güvende hissedeceğiniz profesyonel bir ekiple deneyimleyin. Su Sporları: Adrasanda canınız hiç sıkılmayacak, arzu ederseniz, banana ringo super mable ve kano kiralayabilirsiniz.

Editör'den:

Yonca Hotel Antalya’nın eşsiz koylarından biri olan Adrasan koyunda, sahile yürüyüş mesafesinde bulunan, Antik Likya yolunun en popüler güzergahı Adrasan - Gelidonya parkuru üzerinde, geceleri Mars ve Venüs’ü çıplak gözle görebildiğiniz bir gökyüzünün altında yer alıyor. Hemen yanı başındaki eşsiz Akdeniz çam ormanının yeşillik denizi içerisinde, sizi zaman ve mekan duygusundan soyutlayıp, eşsiz tatilin tadını çıkarma fırsatı sunuyor.

Profesyonel ve arkadaşça hizmet anlayışına sahip personeli, dünya tatlarından lezzetler sunan mutfağıyla, havuz keyfiyle, modern tarzda dekore edilmiş ferah odaları ve lüks banyolarıyla; Yonca Otel, misafirlerine benzersiz tatili vaat ediyorILgiLi KeLimeLer :
Yonca Otel Adrasan-AntaLya yorum
Yonca Otel Adrasan-AntaLya önce gidip yorum yapanlar
Yonca Otel Adrasan-AntaLya nasıldır
Yonca Otel Adrasan-AntaLya güzelmidir
Yonca Otel Adrasan-AntaLya Puanı
Yonca Otel Adrasan-AntaLya şikayet ve istek
Yonca Otel Adrasan-AntaLya yorumlar

“Adrasan Otelleri” sayfasına dön