DEMET AKALIN KONSERİ/18 Aralık 2011

Kullanıcı avatarı
busem
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4594
Kayıt: 27 May 2008, 14:09
Konum: PaTRoN

Okunmamış mesaj

Sanatçı: DEMET AKALIN
Konser Tarihi: 18 Aralık, 2011 - 19:00

Hava Şartlarının olumsuzluğu ile ertelenen Güz Şenliği kapsamında olması gereken Demet Akalın konseri ile birlikte son yıllarda adından yaptığı müziklerle sıkça söz ettiren Gökhan Türkmen de sahne alacak. Kesinlikle kaçmaması gereken bu konserde iki sanatçıyla da birlikte çok eğleneceksiniz.


Resim
Gölcük"te doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük"te büyük başarıyla bitirdi. İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı, fakat o zamanki üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.
Ne yapıcam ne yapıcam diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin"in mankenlik kursunda aldı. 1990 yılında Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk"te mankenlik yapmaya başladı.
Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken hadi birde şarkı söyliyim dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye.
Başardığını düşündüğü bir zamanda hadi bir albümüm olsun dedi ve " SEBEBİM " adlı albümünü piyasaya çıkardı. İşler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha ekledi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti. Daha sonra da "SENİN ANAN GÜZEL Mİ ?" dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu ekstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu. Sonra mı ? UNUTTUM dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu.

“Konserler” sayfasına dön