Hilal Cebeci Kayseri Konseri

Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Hayranlarına 'Pampiş' diye seslenen Hilal Cebeci, Kayseri'den evleneceğini söyledi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden 200 binin üzerinde takipçisine fotoğraflarını paylaşan ve hayranlarına 'Pampiş' diye seslenen Hilal Cebeci, Kayseri'den evleneceğini söyledi.

352 Spotçular Çarşısı'nın açılışı için Kayseri'ye gelen Hilal Cebeci, verdiği konserle hayranlarını coşturdu. Sahneye otomobille yaklaşan ünlü sanatçı, uzun topuklu ayakkabı ve göğüs dekolteli, mini elbisesiyle dikkat çekti. Üzerinden kayan elbisesini sürekli düzelten Hilal Cebeci, dansıyla da sevenlerinden alkış aldı. Kayseri'ye 5'inci kez konser vermek için geldiğini söyleyen Hilal Cebeci, "Ben herhalde öyle gözüküyor ki bu şehre gelin geleceğim.

Damat adaylarını görmek istiyorum. Adayların askerliğini yapmış olması gerekiyor. İnşallah bir kısmet çıkarsa buraya gelin geleceğim. Adayları da burada seçeceğim. Ama, çok alkış istiyorum" diye konuştu. Hayranlarına konserde de 'Pampiş' diye seslenen Hilal Cebeci, kendisine eşlik eden birine de "Sen ne yakışıklı pampişmişsin" dedi. Küçük hayranlarıyla sahnede fotoğraf çektiren, imza veren Cebeci'nin, konseri bir saat sürdü.

“Konserler” sayfasına dön