Tarkan Kocaeli Konseri

Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Çıktığı her konseri olay olan Tarkan, İzmit'te yeri yerinden oynattı.

Çıktığı her konseri olay olan Tarkan, İzmit'te yeri yerinden oynattı. Fanta Gençlik Festivali konser serisinin İzmit durağında yaklaşık 30 bin kişiye konser veren Tarkan'ın hayranları Seka Park alanını doldurdu. Buraya giden yollar kilitlenirken, sanatçı söylediği parçalarla İzmit'i yerinden oynattı. İzmit'te Sekapark'ta gerçekleştirilen konser saat 21. 30'da başladı.

Tarkan'ı izlemek için Kocaeli'deki hayranlarının yanı sıra yakın il ve içelerdeki hayranları da konserin yapıldığı İzmit Sekapark'a akın etti. Konser alanını yaklaşık 30 bin kişi doldurdu. Seka Park'a giden yollar da saat 20. 00'den itibaren kilitlendi. Araç park edecek yer kalmadı.

Kendisi de Kocaeli'nin Karamürsel İlçesi'nde doğup büyüdüğü için burada çok sevilen sanatçı yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Tarkan'ı yakından görmek isteyen hayranları çığlıklar atarken, getirdikleri posterlerle ve ona hayranlıklarını dile getirmeye çalıştı. Konser zaman zaman Tarkan'ın parçalarına tüm hayranlarının da katılmasıyla 30 bin kişilik koroya dönüştü. Konserin sonunda Tarkan Sekapark alanından güçlükle ayrılabildi.

“Konserler” sayfasına dön