Emre Aydın Bursa Konseri

Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Beyaz Koza Yaz Konserleri', Türk Rock Müziği'nin güçlü sesi Emre Aydın'ın konserine ev sahipliği yaptı

Resim

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Beyaz Koza Yaz Konserleri', Türk Rock Müziği'nin güçlü sesi Emre Aydın'ın konserine ev sahipliği yaptı.

Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen 'Beyaz Koza Yaz Konserleri', sevilen sanatçı Emre Aydın'ı hayranlarıyla buluşturdu. Aydın, Ataevler Pazar Alanı'nda verdiği konserinde sevenlerini coşturdu.

Bursa'ya sık sık geldiğini söyleyen ve hayranlarına övgüler yağdıran Emre Aydın, konsere geç kaldığı için de izleyenlerinden özür diledi. Aydın'ın şarkılarına, alanı dolduran yaklaşık 12 bin kişi eşlik etti. Aydın, eski ve yeni albümlerinden şarkılar söylediği konserinde, Barış Manço'nun 'Anlıyorsun değil mi?' ve Mazhar Fuat Özkan'ın 'Sakın Gelme' gibi parçalarını da seslendirdi.

Yaklaşık 2 saat süren konserde hareketli şarkılara hep birlikte eşlik eden şarkıcının hayranları, kendine özgü tarzıyla özellikle gençlerin gözdesi olan Emre Aydın'ı alkışlarıyla destekledi

“Konserler” sayfasına dön