Tarkan Diyarbakır Konseri

Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Ünlü sanatçı Takan ve Manga hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı

Diyarbakır'da, 10. Fanta Gençlik Festivali kapsamında Üniversite stadyumunda konser veren ünlü sanatçı Takan ve Manga hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Dicle Üniversitesi kampüsündeki stadyumda gerçekleşen ve yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde ilk olarak sahneye Manga Grubu çıktı. Manga'nın yaklaşık bir saat süren canlı performansı izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Manga'nın ardından sahneye bu kez ünlü sanatçı Tarkan çıktı. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren Tarkan'ın sadece iki parçasının basın mensuplarınca çekilmesine izin verildi.

Tarkan, hayranlarına seslenirken, Diyarbakır'ı çok özlediğini ve tekrar gelmekten mutlu olduğunu söyledi. Nazar boncuğu ve yöresel Puşi ile sahneye çıkan Tarkan'ın performansı izleyenleri coşturdu. Tarkan'ın konserini sadece Diyarbakır'dan değil çevre illerden de gelen çok sayıda hayranının izlediği görüldü.

Konseri izleyen vatandaşlar, konserin çok güzel olduğunu, böyle konserlerin devam etmesi gerektiğini belirterek, bu tür etkinliklerin barışa, dostluğa ve kardeşliğe vesile olmasını dilediklerini söyledi.

“Konserler” sayfasına dön