Adını Feriha Koydum/Simge Defne

Adını Feriha Koydum fragmanları, bölüm özeti, izleyici yorumları ve tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Jazz
2.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

Adını Feriha Koydum Simge Defne (Azra) kimdir?
Adını Feriha Koydum Azra Resimleri

Resim

Show TV’nin sevilen dizisi Adını Feriha Koydum dizisine yeni bir isim katılıyor.
Emir’in yeni sevgilisi Azra Feriha’nın yalanlarını öğrenen ve ondan uzaklaşan Emir onu unutmak için yeniş aşklara yelken açacak. Cuma günü yayınlanacak olan bölümde diziye dahil olacak olan Azra karekteri canlandıran ‘’ Simge Defne ‘’ güzelliğiyle bakalım Feriha’yı unuttura bilecek mi?

Azra, Adana’nın bir köyünde, pamukla uğraşan bir babanın kızı. Güzel, akıllı, sempatik bir kız. Adana’da kapalı bir çevrede ama mutlu bir aile içinde büyümüş. Çok çalışkan Üniversiteyi İstanbul’da kazanınca aile başta biraz gönülsüz olsa da hepsi eli kalem tutan abilerinin de desteği ile İstanbul’a gelmiş. Emir’in ilgisini, Feriha’ya yakın sayılabilecek bir kültürden gelip, kendisiyle olan barışıklığı ile çekecek.

Resim
Resim

İlgili kelimeler: Adını Feriha Koydum Azra kimdir, Adını Feriha Koydum Simge Defne kimdir, Emir'in yeni aşkı Azra, Emir'in yeni sevgilisi Azra, Simge Defne Azra karakteri resimleri, Simge Defne kimdir, Simge Defne fotoğraf

“Adını Feriha Koydum” sayfasına dön