Öyle Bir Geçer Zaman Ki Ali Kaptan ile Balıkçı Öldü mü?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki fragmanları, bölüm özeti, izleyici yorumları ve tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Cemilenin düğünü,Öyle Bir Geçer Zaman Ki son sahnesi,Cemile Balıkçı Düğünü Ali’nin Vurulduğu Sahne
Türkiye bu sahneye kitlendi ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ hafızalardan silinmeyecek bir bölümle sezon finali yaptı…


Resim

Ekranların izlenme rekoru kıran dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki muhteşem bir finalle sezona noktayı koydu.

Cemile, Balıkçı’nın evlenme teklifini kabul etti. Fakat düğünleri kötü bitti. Düğünü basan Ali, silahıyla Balıkçı’yı vurdu. Ali daha sonra silahını Cemile’ye yöneltti. Tam silahını ateşleyecekti ki arkadan bir silah sesi duyuldu. Ali Kaptan yere yığıldı. Ali’yi annesi Hasefe Hanım vurmuştu. Balıkçı’nın ve Ali’nin iyileşip iyileşmeyeceği büyük merak konusu.

Bir anne evladını vurur mu?

Resim
Reyting rekortmeni dizinin final sahnesine yine hüzün damga vurdu. Cemile ile Balıkçı’nın evleneceğini öğrenen Ali Kaptan, silahla düğünü bastı. Balıkçı’yı ve Cemile’yi öldürüp intihar etmeyi planlayan Ali Kaptan amacını yerine getiremedi.

Balıkçı’yı vuran Ali Kaptan, eski eşi Cemile’yi tam vuracağı sırada bir el silah sesi duyuldu. Herkes Cemile’nin vurulduğunu zannederken, Hasefe Hanım’ın, oğlu Ali Kaptan’ı vurduğu ortaya çıktı.Ekran başında milyonlar aynı soruyu kendi kendine sormaya başladı: Bir anne evladını vurur mu?

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” sayfasına dön