2011 Opel Astra Sports Tourer Wagon

Opel modelleri ve bu modellerle ilgili paylaşımlar, sıfır fiyatları, ikinci el fiyatları ve kullanıcı yorumları...
Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

2011 Opel Astra Sports Tourer Wagon resmi olarak duyuruldu. Yeni Opel Astra, hatcback ile Insignia Sports Tourer’in bir birleşimi gibi görünmekte. C sütununa kadar hatchback modelle aynı tasarıma sahip olan araç arka kısımı Insignia Sports Tourer’den almış izlenimi veriyor.

Astra Sports Tourer’in sahip olduğu en önemli özelliklerden birisi FlexFold adlı koltuk katlama sistemi. Bu sistem ile arka koltuk sırası, bagajda bulunan düğmelere basarak 60/40 oranında katlanabiliyor. Bu sayede toplam 1.835 mm’lik uzunluğa sahip düz bir yükleme zemini elde edilebiliyor. Bagaj hacmi 500 litre olan otomobilin arka koltukları katlandığında bu hacim 1.550 litreye ulaşıyor.Resim

İç mekan olarak hatcback versiyondan bir farkı bulunmayan otomobil 8 adete kadar ulaşan farklı benzinli vfe dizel motor seçenekleri ile satılacak. Şu anki hatcback modeli ile aynı olan motor seçeneklerine ek olarak 2 yeni motor seçeneği sunulacak. Bunlardan birisi 1.6 litrelik 120 beygir gücündeki motor seçeneği, Diğeri ise yine 1.6 litrelik 140 beygir gücündeki motor seçeneği.

2011 Opel Astra Sports Tourer Wagon, Paris Otomobil Fuarında otomobilseverlerin karşısına çıkacak


Resim

“Opel” sayfasına dön