Ezel öldümü ?

Ezel fragmanları, bölüm özeti, izleyici yorumları ve tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
PcMonSTeR
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj

Ezel dizisini yakindan takip eden arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum.

Sizce ezel öldümü, son bölümde dayı ne demek istedi ?
Aşk intikamdan kuvvetli degildir derken acaba ezelin ölmediğinimi kastetti ?

Yorumlari bekliyorum...
Kullanıcı avatarı
Dot
3.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

öldü mü ölmedi mi bilemicez artık.. yazar onu izleyicinin kendi insiyatifine bırakmış.

Kimine göre zehir agir bir sakinleştiricidir ve Ezel uyanınca yeni bir hayata başlamıştır. Dayı da Ezel'e zaten: "Yeğen tek bir nedenin varsa bu yüzüğü tak" derken bunu imaa etmiştir. Ezel de haa Dayı ma bak demek ki böle demek istemiş deyip Dayı dan yeni bir ders daha çıkarmıştır ve yaşamına devam etmiştir. fln diye yorumlar gider yani..

Bir kısım izleyicide hiç kasmadan Ezel'in öldüğünü kabullenmiş ve Can'ın Fenerde gördüğü kişinin Fenere bakan hizmetlisi olduğunu kabullenmiştir..

Başka bir çıkarım daha yaptım.. oda bi kaç sene sonra dizi yeni den canlanırsa diye yazar bu bölümü açık kaynak kodlu olarak bırakmıştır.. fln.. kanka sözlük mü açsak ya bak ne guzel yorumlar yapıyorum :)

alıntı değildir.. kaynak gösterme insiyatifine sahipsiniz.. saygilar..
tyrant061
Yeni Üye

Okunmamış mesaj

Bence sonda kapıyı Ezel açtı bunu inanmak istediğim şey olduğu için yazmıyorum.Bunu sonda kapıyı açan kişinin hareketine dayanarak yazıyorum Ezelin 1. bölümünün sonunda Ezel eliyle ensesini düzeltmişti ve Eyşan sizi tanıyor muyum demişti. Ömer'e özgü bir hareketti bu. Sonda yapılan hareket de aynı buydu. Yani Dayının "mutlu sonlar hikayelere mahsustur gerçek olamazlar , olabilir mi?" sorusunun cevabı da bana göre olabilir ve oldu.
Kullanıcı avatarı
PcMonSTeR
Site Yöneticisi

Okunmamış mesaj

Bencede Ezel ölmedi ama dizinin devamini film yapabilirlermi diyede dusunmuyor degilim
Kullanıcı avatarı
dobra
Yeni Üye

Okunmamış mesaj

ezel öldü ömer yaşıyo.......
Kullanıcı avatarı
Dot
3.Seviye Üye

Okunmamış mesaj

Arkadaşlar nerdeyse 3000 kişi okumuş başlığı 5 kişi yorum yapmış.. üşenmeyin 30 sn de üye olup yorum yapın ki bi daha ki geldiğinizde aradığınız şeyi bulabilin dimi ?

YORUM YAP

“Ezel” sayfasına dön