Samanyolu TV Ana Yüreği Dizisi Konusu

Türkiye de gösterilen yerli diziler, fragmanları, izleyici yorumları ve dizi severlerin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

Gaziantepli, memur bir ailenin en küçük çocuğu olarak her zaman el üstünde tutulan Nadir, genç yaşta kapı komşularının kızı Esma ile evlendirilir, Esma’yı beğenerek evlenmiş olsa da aralarında hiçbir zaman büyük bir aşk olmamış ama buna karşılık, dört çocukları, tutkudan uzak da olsa, sıcak ve güvenli bir yuvaları olmuştur.

Resim

Nadir, aile tablosuna şöyle birazcık uzaktan baktığı mutluluk anlarında Esma’yla evlenerek ne kadar da doğru bir iş yaptığını düşünmüştür hep, ta ki, annesini ve babasını trafik kazasında kaybettiği için sekiz yaşında evlat edindikleri ve yıllarca yanlarında kalan, Gaziantep’teki uzak akrabalarının kızı Elmas’a ilgi duymaya başlayıncaya kadar.

Esma ve Nadir’in evlilik, şehir değiştirmek, para kazanmak, dört çocuk bir de yanaşma büyütmek derken geçen yirmi sekiz sene içinde zaten aşkı da düşünecek pek zamanı olmamıştır. Zaten Nadir’in tutku ve aşkı keşfetmesi, çocukların okul dertlerinin neredeyse bittiği, oğlanın askere gittiği, torun torbaya karıştığı ve para probleminin kalmadığı, yani rehavete kapılmak üzere olduğu bir döneme rastlar. Nadir’in can sıkıntısını keşfedişi de işte tam sırtını koltuğuna yaslayıp refahın keyfini sürmeye başlayacağı günlere rastlar. Parasının yetebileceği en iyi evde oturmakta, en iyi arabayı kullanmaktadır.

Hemen her şey elini uzatsa tutabileceği uzaklıktadır. Hayır, onun hayatındaki eksiklik parayla, pulla, maddeyle doldurulacak bir boşluk değildir. Onun hayatında eksik olan heyecandır. Nadir’in heyecanı arayışı eşi Esma’nın büyük imtihanlara sokulacağının habercisidir. Kocası Nadir’in Elmas’a olan aşkını öğrendiğinde ise Esma için zor günler başlamıştır. Yuvasını kurtarmak, dört çocuğuna sahip çıkmak isteyen Esma’nın ibretlik hikayesi sizi derinden etkileyecek.

Ana Yüreği, Yakında Samanyolu TV’de ve aynı zamanda Küre TV’de…Etiketler:Ana Yüreği Samanyolu TV,Samanyolu TV dizi Ana Yüreği,Ana Yüreği,Ana Yüreği dizi konusu,Ana Yüreği oyuncu kadrosu,stv ana yüreği oyuncuları,ana yüreği stv Yürekleri sızlatacak bir dizi daha… Ana Yüreği Samanyolu TV ekranlarında…

“Yerli Diziler” sayfasına dön