BayanLarLa konuşamayan erkekLer Ge Ge :))

Erkeklerin moda bölümü
Kullanıcı avatarı
Biriciq
1.Seviye Üye
Mesajlar: 74
Kayıt: 10 Eki 2011, 22:11
Konum: Herşey bir mavi kadar uzaktır insana, bir mavi kadar yakın...

Okunmamış mesaj

Utangaçsınız kadınlarla konuşmayı bir türlü beceremiyorsunuz. Ne zaman bir hatundan hoşlansanız nutkunuz tutuluyor. Onun ilgisini çekmeyi başaramıyorsunuz ve kendinize güveniniz gitgide azalıyor. Ne yapmalısınız?
Ne bilim ya ben (tamam tamam iğrenç bir espriydi)
İşin cılkını çıkarmayın.Kadına karşı ne çok ilgisiz davranın ne de onun ağzının içine düşün. Dengeli ilgi anahtar sözcüğünüz olmalı. Olduğunuz gibi görünün Kendinizi övmeyin göklere çıkarmaya falan kalkışmayın. Kendinizle dalga geçin ama sakın aşağılık kompleksinden muzdarip zavallı bir erkek portesi çizmeyin. Genç kızlar sorunlu erkekleri sever içlerindeki annelik duygusu harekete geçer. Ama olgun bir kadına takılıyorsanız sorunlarınız hiç bir işe yaramaz çünkü olgun kadınlar büyük olasılıkla genç kızken sorunlu bir erkek uğruna sürünmüş ve artık uslanmışlardır.
Kadının yaşına göre taktik geliştirin 20 yaşındaki bir pilice uzun ilişkilere bayıldığınızı söyleyebilrisiniz bu sözü 25-30 yaşlarındaki bir kadına söylediğinizde alay konusu olursunuz çünkü 25 yaşını geçen çoğu kadın artık erkeklerin "hatun götürmek" için kullandığı kalıpları iyi öğrenmiştir.
Erkeksi görünün ama durumu abartmayın Karate boks ya da ağırlık kaldırma gibi sporlar yapıyor musunuz? Konuşurken bunlardan mutlaka söz edin. Ama sakın kendinizi kaybetmeyin. Gizemli olun dediysek ipin ucunu kaçırmayın. Aşırı ketum davranırsanız işler aleyhinize döner.
Güncel olaylardan söz edin O sırada gündemde olan şeyler hakkında fikrini sorun. Böylece moron olmadığınızı çevrenizle ilgilendiğinizi ve onun fikrine değer verdiğinizi göstermiş olursunuz.
Ona kendisi ile ilgili sorular sorun Kadınlar konuşmanın yanı sıra dinlemeyi de bilen erkeklerden hoşlanır.Müzik hakkında konuşun Kadınların hele de genç kızların en çok sevdiği zararsız konulardan biri müziktir. Ona en çok sevdiği şarkı sözlericının adını sorun sonra da nazik bir şekilde alaya alın kadınlar hafif alaydan hoşlanır.
Sinema hakkında konuşun Hatun size "... filme gitmek istiyordum bir türlü fırsat olmadı" diyene kadar bekleyin ve sonra atağa kalkın.
Ona ne söyleyebilirsiniz?
Üzerindeki elbise çok güzel sana çok yakışmış
Çok ilginç ve değişik bir kızsın sen (bütün kadınlar özel olduklarına ve diğer kadınlara benzemediklerine inanmak ister)
Kaç yaşındasın? (tahmininizden 5 yaş daha aşağı söyleyin. Tabi eğer hatun 18 yaşında değilse)
Çok güzel gülüyorsun
Gözlerin çok güzel
Yaşına göre çok olgun davranıyorsun (bu sözü 18-22 yaş arasındaki kızlara söyleyin)
Sözünü kesip ona iltifat edin Kadınların gönlünü fethetmekte kullanabileceğiniz eski bir numara da o birşey anlatırken sözünü kesip ona iltifat etmektir.
Ona ne söylememelisiniz?
Çok güzel bir vücudun var.
(genellikle kadının aklı ve yüzüyle ilgili iltifat edin ve dördüncü buluşmadan önce bedeninden söz etmeyin.)

“Erkek” sayfasına dön