Erkeklerin Hiçbir Zaman Yapmaması Gereken 8 Şey

Erkeklerin moda bölümü
Kullanıcı avatarı
Biriciq
1.Seviye Üye
Mesajlar: 74
Kayıt: 10 Eki 2011, 22:11
Konum: Herşey bir mavi kadar uzaktır insana, bir mavi kadar yakın...

Okunmamış mesaj

Erkek adamın yapmaması gereken durumları size göstereceğiz. Bu 8 madde sizi maskülenlikten uzaklaştıran şeyler.
Erkeklerin hiçbir zaman yapmaması gereken 8 şey


UGG botlarından giymek


ResimAsla ama asla UGG botlarından giymeyin. Bunun için hiçbir açıklama yok. Bu botlar artık herkesin ayağında. Hatta bazı erkeklerin bile. Bazı erkekler ‘kestane rengi’ botları kot pantolonlarıyla giyiyorlar ve kendilerini stil sahibi sanıyorlar ama yanılıyorlar.

UGG botlarının kızlar için üretildiğini düşünüyoruz ama bazılarına göre onlar Avustralya’daki çiftçiler için üretildi. Ama bu onları şehirde giymeniz gerektiğini göstermiyor. Erkekler UGG giymemeli.


Sporda bisikletçi şortu giymek

Resim

Eğer profesyonel bisikletçi değilseniz giymeyi bırakın bu şortlara sahip olma hakkınız bile yok! Bir erkeğin yapabileceği en büyük hata bu şortları spora giderken giymek. Bu şortları daha beter yapansa lycradan yapılmış tulumlar. Eğer bir süperkahramansanız belki bu tayt tulumlarını giyebilirsiniz.

Bu şortları çok seviyorsanız profesyonel bir bisikletçi olun ilk önce.


Tanga giymek

Resim

Erkek tangası için iki kullanım vardır; 1. Eşşek şakası 2. Erkek striptizci. Eğer bu iki neden haricinde kendinizi tanga giyerken bulursanız bunun hiçbir açıklaması yoktur ve affedilmez bir şeydir. Hele kızların gözünden bakılırsa bir daha karizmanızı toparlayamazsınız.

Bacaklarınızı tıraş etmek

Resim

Profesyonel sporcu değilseniz bacaklarınızı tıraş etmeniz anlamsız. Çok sarhoşken kız arkadaşınıza yaptırdığınız ağda ayrı bir konu ama bütün bacaklarınızı tıraş etmeniz? Tartışmaya bile gerek yok. Kesinlikle kabul edilemez.


Ayak tırnaklarınıza oje sürmek

Resim

Ayak tırnaklarınıza oje sürmemeniz için sayısız neden var. Kadınlara yönelik bu hareketi bir erkek yaparsa kadının gözünde tamamen saygısını yitirir.


Kaşlarınızı şekillendirmek

Resim

Metroseksüel/bakımlı olmanız bazı kadınlara çekici gelir ama kaşlarınıza şekil vermeniz kesinlikle itici gelecektir. Çok kalın olan kaşlarınızı biraz düzenlemeniz veya ortasını almanıza hiçbir kadın itiraz etmeyecektir. Bakımlı olmakla aşırıya kaçmak arasında ince bir çizgi vardır. Eğer kaşlarınızı şekillendirirseniz kadınlar bunu anlayacaktır ve o zaman artık herşey için çok geç olacaktır.


Erkek çantası taşımak
Resim


Bir erkeğin sırt çantası laptop çantası veya kitap dolu bir çantasında sorun yoktur. Ama kol altına alınan bir çanta taşımak yasalara aykırı olmalı. O çantanın içinde ne taşıyor? Cüzdan? Telefon? Makyaj malzemesi? Çantaya gerek yok cepleriniz var.


Bozuk para çantası

Resim

Erkekler cüzdan taşır ninelerde bozuk para çantası. Bozuk paralarınızı da cebinize sığdırabilirsiniz buna inanıyoruz. Bir erkeğin cüzdanı kadına çok seksi gelen bir aksesuardır. Cüzdanın içi her zaman gizemlidir ve neler çıkacağını tahmin etseler bile karıştıramamak onları heyecanlandırır. Bir bozuk para çantasının içinde olan kimi etkiler ki?

“Erkek” sayfasına dön