Rihanna – Talk That Talk Albümü 2011

Kullanıcı avatarı
Elif_Ce
8.Seviye Üye
Mesajlar: 4792
Kayıt: 20 Ara 2009, 17:17

Okunmamış mesaj

[align=center]Rihanna'nın merakla beklenen yepyeni albümü "talk that talk" dünya ile aynı anda Türkiye'de![/align]

[align=center]Resim[/align]

[align=center]Albüm İçeriği
[/align]

[align=center]01. You Da One
02. Where Have You Been
03. We Found Love (feat. Calvin Harris)
04. Talk That Talk (feat. Jay-Z)
05. Cockiness (Love It)
06. Birthday Cake
07. We All Want Love
08. Drunk on Love
09. Roc Me Out
10. Watch n’ Learn
11. Farewell
[/align]

[align=center]11 şarkıdan oluşan yepyeni çalışmasıyla yine büyük ses getirecek olan Rihanna, albümün kayıtlarının büyük bir kısmını "Loud" albümünün turnesi esnasında farklı prodüktörlerle ve farklı ülkelerde hazırladı. Albümün ilk sıngle'ı "We Found Love" birkaç hafta önce yayınlanmasına rağmen başta ABD, İsveç, Danimarka, Fransa, Norveç ve Büyük Britanya'da olmak üzere dünya müzik listelerinde bir numarada!..

"What's My Name?" gibi hit şarkıların yaratıcısı Ester Dean, "ilham meleği" olarak adlandırdığı Rihanna'nın "Talk That Talk" albümüne, şarkı sözleriyle yine katkıda bulundu ve albümün prodüktörlüğü görevini Dr. Luke ve John Hill, Rihanna ile paylaştı.

Albümden daha önce yayınlanmış olan Calvin Harris düeti "We Found Love" şarkısını takip eden "You Da One" single'ı radyolarda dönmeye başladı ve albümün hit adaylarından biri. Ayrıca The XX grubunun "Intro"sundan alınan sample'ın kullanıldığı "Drunk on Love" şarkısı, albümle aynı adı taşıyan Jay Z düeti, "Talk That Talk", "Where Have You Been" ve "Roc Me Out" 2012'yi "Rihanna yılı" yapacak. Rihanna sanat yönetmenliğini de üstendiği "Talk That Talk" albümünün görselleri ile de medyanın gündeminden düşmeyecek.
[/align]

“Albüm TanitimLari” sayfasına dön